Chcesz się w końcu dowiedzieć, czy Twój partner jest Narcyzem?


Dlaczego warto zapisać się na szkolenie "Jak rozpoznać Narcyza?"

PRZED TYM SZKOLENIEM

W Twoim związku naprawdę źle się dzieje, ale nie potrafisz jednoznacznie stwierdzić, czy Twój partner jest narcyzem.

Dużo na ten temat czytasz i oglądasz różne materiały, ale nie masz pewności, czy Wasze problemy wynikają z jego narcyzmu.

Nie wiesz Z KIM się mierzysz, dlatego nie wiesz, jak poradzić sobie z Waszymi problemami i jakie decyzje ostatecznie podjąć.

PO TYM SZKOLENIU

Znasz wszystkie SYGNAŁY świadczące o tym, że jesteś w relacji z narcyzem. Dodatkowo wiesz, ile tych sygnałów musi wystąpić, abyś z całkowitą pewnością mogła stwierdzić, że Twój partner jest narcyzem.

Tylko gdy poznasz Z KIM się mierzysz, możesz poradzić sobie z Waszymi problemami i Twoją trudną sytuacją w tym związku.

Wiesz też, jakie decyzje musisz podjąć i gdzie możesz szukać wsparcia.

TO NIE JEST ZWYKŁE SZKOLENIE WIDEO

Szkolenie „Jak rozpoznać Narcyza?” przypomina konsultację indywidualną, na której wspólnie próbujemy przeanalizować zachowania Twojego partnera.

Taka forma jest możliwa dzięki połączeniu materiałów wideo z mapami myśli, które pomogą Ci dokładnie przeanalizować zachowania Twojego partnera.

Mapy myśli będą Twoim własnym narzędziem do analizy sytuacji w Waszym związku.

Ze szkolenia skorzystało już prawie 400 osób.

Większość uczestników kończy szkolenie w całości, aby dowiedzieć się, czy są w związku z osobą narcystyczną.

To ważne, ponieważ wiele osób sięga po różne materiały na temat Narcyzów, ale niestety szybko z nich rezygnują. W języku polskim bardzo mało jest przystępnych materiałów na ten temat, które sprawdzają się w codziennym życiu.

Dlatego szkolenie wideo "Jak rozpoznać Narcyza?" jest wyjątkowe, ponieważ bardzo szybko pozwala ocenić dokładnie swoją obecną sytuację w związku.

Jak uczestnicy oceniają szkolenie? (wyniki ankiet)

Czy podobało Ci się szkolenie "Jak rozpoznać Narcyza?"
Ocena 4,94 (maksymalny wynik to 5)
Czy materiały wideo były pomocne?
Ocena 4,93 (maksymalny wynik to 5)
Czy materiały w formie map myśli były pomocne?
Ocena 4,74 (maksymalny wynik to 5)

Dołącz do szkolenia "Jak rozpoznać Narcyza?"

WSZYSTKIE MATERIAŁY DOSTĘPNE ONLINE OD RAZU PO ZAKUPIE

Od razu po zakupie masz dostęp do całego szkolenia. Wszystkie nagrania wideo oraz mapy myśli są gotowe. Materiały możesz przerabiać w dowolnej kolejności.

Szkolenie ma Ci pomów w maksymalnie krótkim czasie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jesteś w związku z narcyzem?

Co znajdziesz w szkoleniu?

8 sygnałów świadczących o tym, że Twój partner jest narcyzem
Każdy sygnał świadczący o narcyzmie omawiam na osobnym materiale wideo.
8 map myśli dokładnie opisujących narcystyczne zachowania
Do każdego sygnału świadczącego o tym, że Twój partner jest narcyzem, przygotowałem mapę myśli z zachowaniami, które możesz zaobserwować w związku. W ten sposób upewnisz się, czy Twój partner jest, czy nie jest narcyzem.
Materiał podsumowujący, który pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie: Czy Twój partner jest narcyzem?
Ten materiał pomoże Ci przeanalizować wszystkie sygnały i zachowania świadczące o narcyzmie. W ten sposób odpowiesz sobie na kluczowe pytanie, czy związałaś się z narcyzem. Odpowiedź na to pytanie pomoże Ci w podjęciu kilku kolejnych ważnych decyzji.
Możliwość włączenia się w dyskusję z osobami, które są w podobnej sytuacji
Uczestnicząc w szkoleniu możesz podzielić się swoimi doświadczeniami, trudnościami i przemyśleniami. Na szkoleniu będą osoby, które zmagają się z podobnymi problemami, dlatego możesz mieć pewność, że Cię zrozumieją. Włączanie do dyskusji jest dobrowolne, możesz również uczestniczyć w szkoleniu nie udzielając się w rozmowach - to Twój wybór.
Wszystkie materiały dostępne od razu po zakupie
Wszystkie materiały są gotowe i będą dla Ciebie dostępne od razu po zakupie. Już dziś będziesz mogła sprawdzić, czy Twój partner jest narcyzem.
Szkolenie skierowane jest do kobiet
Omawiam problem narcystycznego partnera, dlatego to szkolenie przygotowane zostało z myślą głównie o kobietach, które znalazły się w takim związku.

Opinie uczestników szkolenia

Myślę, ze szkolenie zawiera bardzo wiele cennych informacji, które nie są dostępne szeroko w internecie i zebrane są w jedną całość. Ponadto problem narcyzmu został wyjaśniony w prosty i uzyteczny sposób. Bardzo fajnym pomysłem jest mapa myśli, która pozwala przeprowadzić cały proces myślowy w sposób schematyczny, tak aby nie zagubić się w emocjach, otrzymując wynik końcowy. Oceniam szkolenie jako bardzo przydatne.
Szkolenie "Jak rozpoznać Narcyza" oceniam zdecydowanie pozytywnie. Pomimo, że adresowane głównie do kobiet, aby rozpoznać Narcyza męskiego, to jednak okazało się bardzo przydatne również dla mnie jako mężczyzny i pomogło mi bardzo w rozpoznawaniu omawianych zachowań narcystycznych u kobiety z którą uwikłałem się w związek bardzo wyczerpujący emocjonalnie i tak nieprawdopodobnie odmienny od moich wcześniejszych związków i relacji, że wprost nie mogłem uwierzyć, że to się dzieje naprawdę i to właśnie skłoniło mnie do szukania wiedzy psychologicznej, aby znaleźć jakieś wyjaśnienia i móc lepiej zrozumieć w co się uwikłałem. Materiał przedstawiony bardzo przystępnie, jasno i zwięźle bez zbędnych rozwlekłości, zawiera konkretne wskazówki na co zwracać uwagę, aby wyciągnąć właściwe wnioski przy ocenie. Mapy myśli są bardzo pomocne, gdyż pozwalają jeszcze lepiej sobie to wszystko pokukładać i łatwo pozaznaczać te cechy rozpoznawcze, które zauważamy u danej osoby lub nie, aby końcowa ocena była obarczona jak najmniejszym błędem.
Zdecydowanie polecam materiał. Rozbiera zachowania narcystycznej osoby na czynniki pierwsze i łatwiej jest zrozumieć z czego wynikają dane zachowania.
8/8 ! Bardzo trafne charakterystyki, jak bym słuchała o moim byłym. Uwolniłam się po prawie 7 latach.
Mieszkam pod jednym dachem z dwoma narcyzami, teścio i mąż. To szkolenie właśnie mi to uświadomiło. Nie miałam ani tej pewności a ni tej świadomości, teraz to wiem i dokładnie widzę jak obaj próbują mną i moimi uczuciami manipulować. Z teściem po ostatniej kłótni nam znikomy kontakt, chociaż mieszkamy na jednym podwórku, z mężem jest gorzej, nie da się go unikać. Dziękuję, teraz będę potrzebowała pomocy jak z tym walczyć, bo już wiem z jakim typem człowieka jest mój mąż.
Bardzo dobrze przygotowany materiał. Słuchając filmików wszystko się układa a mapy myśli pomagają w analizie. Dziękuję
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym szkoleniu, jest to wiedza, która została mi przekazana w łatwy i przystępny sposób, mapy myśli są wspaniałe , ponieważ skłaniają do refleksji oraz utrwalenia przekazywanej treści. Myślę, że po tym szkoleniu zmieni się życie wielu osób.

Jeżeli chcesz mieć w końcu pewność, czy żyjesz z narcyzem, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Szkolenie „Jak rozpoznać Narcyza?” zostało ułożone w taki sposób, abyś na końcu mogą z dużą pewnością stwierdzić, czy naprawdę jesteś w związku z narcyzem. 

Ta świadomość i pewność będzie dla Ciebie kluczowa, ponieważ w końcu będziesz wiedziała, z jakim problemem naprawdę się mierzysz.


Kto przygotował szkolenie?

Patryk Wójcik - Psycholog

Szkolenie Jak rozpoznać Narcyza?” przygotował psycholog Patryk Wójcik, który na co dzień pomaga osobom zmagającym się z trudnościami w związkach.


Moje filmy na YouTube na temat narcyzmu obejrzało już ponad pół miliona osób.

Jestem autorem dwóch książek, prowadzę szkolenia i konsultacje indywidualne.

Przygotowałem szkolenie "Jak rozpoznać Narcyza?” z myślą o osobach, które cierpią w związku, ale nie do końca potrafią jeszcze zrozumieć przyczynę tych cierpień. Liczę na to, że moje szkolenie Wam pomoże.

Dołącz do szkolenia "Jak rozpoznać Narcyza?"

Najniższa cena z 30 dni: 99 PLN